Список форумов  /  Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE
www.chinshole.com

FAQ  /  DUKFAQ / DUK   Поиск  /  IeskotiПоиск / Ieskoti   Пользователи  /  Nariu sarasasПользователи / Nariu sarasas   Группы  /  Vartotoju grupesГруппы / Vartotoju grupes   Регистрация  /  RegistruotisРегистрация / Registruotis 
 Профиль  /  AprasymasПрофиль / Aprasymas   Войти и проверить личные сообщения  /  Tikrinti asmeninius pranesimusВойти и проверить личные сообщения / Tikrinti asmeninius pranesimus   Вход  /  PrisijungtiВход / Prisijungti 

Auksaspalvis retriveris
На страницу / Pereiti prie Пред. / Atgal  1, 2, 3

Начать новую тему  /  Rasyti nauja pranesima   Ответить на тему  /  Atsakyti i pranesima    Список форумов / Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE -> Kiti guvūnai
Предыдущая тема / Rodyti ankstesni pranesima :: Следующая тема / Rodyti kita pranesima  
Автор / Autorius Сообщение / Pranesimas
Blondi
chinshole
chinshole

Зарегистрирован / Prisijunge: 08.01.2011
Сообщения / Pranesimai: 612
Откуда / Miestas: Klaipeda

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пт / Pen. Янв / 01 10, 2014 3:59 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Ogo kokia žvaigždė уррррра labai gražus užaugo :)
Maniškiui tai 20 dieną tik 6 mėnesiai bus, tai dar neužaugo pilnai, ir uodega dar ne tokia puošni...Pas manęs taip pat berniukas iš veislyno Aukso smėlis. Labai fainas šiaip šuniukas, labai prisitaikė prie mano ritmo: kai aš noriu aktyvaus laiko, tai judam nonstopu, kai man norisi patinginiauti, tai gulime ramiai abu улыбка Pastoviai glaustosi: jam toks jausmas gyvibiškai svarbu padėti galvą ant kelių, ar ant krūtinės, ar ant peties улыбка Labai greitai mokosi visko: tiek namų taisyklių, tiek bendro paklusnumo dresūros... Tikras retriveris: ėdrus, todėl dėl maisto gali viską, o išsimaudyti gali net mažoje baloje :)
Va čia 4 mėnesių mano gražuolis, naujesnės nuotraukos dar iš fotiko neiškeltos, vis neprisėdu, jau greit perpildysiu fotiką краснею

Beje labai juokingai pažindinosi su česnaku ir citrina, ir prišokdavo, ir atšokdavo, ir šikną iškėlęs, ogalvą prie žemes prispaudęs dainavo savo "uu-u-uuu" dainelę... Juokino mus visaip... Šiaip beveik visai neloja, tik dainuoja savo "firminę" dainelę arba kriuksi dar žaizdamas...
Vis papūgas seka, žaisti kviečia, ir niekaip nesupranta, kodėl jos nenori su juo žaisti улыбка
Вернуться к началу / Atgal i virsu
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima
antenka
Администратор/Administratorius
Администратор/Administratorius

Зарегистрирован / Prisijunge: 01.07.2004
Сообщения / Pranesimai: 3481
Откуда / Miestas: Литва, Клайпеда

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пт / Pen. Янв / 01 10, 2014 7:44 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Nu super!!!!!
Sveikinu tave! Ir tavo svajone issipilde =)
Ikelk paskui dar nuotrauku =)
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Сб / St. Янв / 01 11, 2014 4:29 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Ačiū, aplamai man 2013-2014 metai labai geri... Pildosi visos didžiosios svajonės...
Pasistengsiu per ateinančią savaitę susitvarkyti su nuotraukomis ir filmuotais vaizdeliais ir įkelti ir tų, ir tų... Pažadu gerą juoko dozę улыбка
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima
Indre
Лекарь самоучка
Лекарь самоучка

Зарегистрирован / Prisijunge: 16.01.2012
Сообщения / Pranesimai: 462
Откуда / Miestas: Vilkaviskio raj.

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Сб / St. Янв / 01 11, 2014 10:43 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Blondi писал(а) / Raso:
Ačiū, aplamai man 2013-2014 metai labai geri... Pildosi visos didžiosios svajonės...
Pasistengsiu per ateinančią savaitę susitvarkyti su nuotraukomis ir filmuotais vaizdeliais ir įkelti ir tų, ir tų... Pažadu gerą juoko dozę улыбка

O sinsilu neplanuoji isigyti ? улыбка
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Янв / 01 12, 2014 4:03 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Deja deja šinšiliukams dar teks palūkėti... Nes ne už ilgo mūsų namus papildys dvikojis stebuklas... Tai protingiausia bus palaukti kol paaugs краснею
lukas
Лекарь самоучка
Лекарь самоучка

Зарегистрирован / Prisijunge: 26.12.2010
Сообщения / Pranesimai: 475

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вт / Antr. Янв / 01 28, 2014 11:52 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Sveiki, sveiki visi!
Labai gražūs Antenkos ir Blondi šuniukai, o vienas jų dar ir sugebėjo tapti kino žvaigžde ;D Todėl linkiu jiems pačios didžiausios sėkmės! краснею

Taigi, nors dar kol kas labai nedrąsiai, bet ir aš po truputi mąstau apie šuns įsigijimą. Žinoma, dar daugybė neaiškumų. Labiausiai žavinčios veislės yra auksaspalviai retriveriai bei labradorai, tačiau reikėtų rinktis tokios veislės šunį, jog būtų kuo didesnė tikimybė, kad jis nekels alergijos. Gal jūs esat kažką apie tai girdėję? Gal konkrečiai esat susidūrę su panašia situacija? Man praverstų bet kokie patarimai. Taip pat reikia rinktis, ar ieškoti kilmingo šuns ar ne, tačiau šis klausimas sudėtingas, nes įsigyti kilmingą šunį su dokumentais man būtų per didelė prabanga :(. Beje, gal galėtumėt atsakyti į keletą paprastų ir kasdieniškų klausimų apie šuniuko įsigijimą bei pačią jo auginimo pradžią? :)

Keli klausimėliai:
1) Žinau, kad tiek Blondi, tiek Antenka šunelius pirkote iš veislyno, todėl, kad ir kaip nekorektiška, bet norėčiau paklausti, kokia buvo šuniukų įsigijimo kaina?
2) Kiek skiepų yra privalomi mažiems šuniukams? Kiek atsieina visi reikiami skiepai? Skaičiau, kad iki 6 mėnesių amžiaus, šuniukams skiepai labai dažni, todėl norėčiau aiškesnės informacijos :)
3) Kiek apytiksliai kainavo visų šuniuko reikmenų įsigijimas?
4) Ar brangus tokio šuns išlaikymas? Kiek maždaug tenka išleisti per mėnesį?
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Фев / 02 23, 2014 5:22 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Lukai,
Atsakysiu nuoširdžiai į klausimus, tai gal nugasdinsiu šiek tiek :)
1. Mano auksiukas kainavo 2000, bet tarkim, kai pirkau kitam veislyne buvo vada, kur šuniukai kainavo tik 1000, o dar kitam buvo ir po 2500 Lt... Toks kainų skirtumas priklauso nuo to koks veislynas, kokie tėvai, ar turi daug titulų ir pan... Jei tai šuniukas tiesiog sau, neplanuoji jokių parodų, tai galima imti ir už 1000 su dokumentais iš veislyno, tik žinoma, žiūrėti, kad tėvų tyrimų rezultatai būtų geri... Tada mažesnė rizika, kad šuniukas paveldės... Nes retriverių bėda, kaip ir kitų didelių šunų yra sąnarių displazija...
2. Aš šuniuką namo vežiausi, kai jam jau buvo virš 2 mėn, veislynuose dabar iki 2 mėn retai kas atiduoda šuniukus namo (čia ne tik šioje veislėje). Tai šuniukas pagal savo amžių turėjo jau 2 skiepus, tai mums reikėjo dar 3 mėn sulaukus pasiskiepyti (aišku 10 dienų prieš skiepą dar nukirminti su tabletėmis reikia)... O dabar sekantis skiepas, kai jam bus metukai, paskui, kai du ir t. t.
3. Reikmenų įsigijimas tai čia jau labai individualu.... Priklausomai nuo to ką pirksi, kokių firmų.... Nu guolį aš siuvau pati, man atsiėjo 100 lt maždaug, dabar paauglystėj ir narvo prireikė, kur lieka vienas namie, kad negriaužtų visko iš eilės, tai jis dar 350 lt... Dubenėliai iki 20 litu už vieną. Žaislai, kramtalai visokie jie perkami nuolat, ir čia jau žinai kiek gali sau leisti, tiek perki... Šukas kelių rūšių, ėmiau geresnės, tai sumokėjau apie 100 lt, kiti apsieina su pigiomis, nagų žnyplės kainavo apie 30-40... Maisto papildai, kurių prireikė 4 mėn kurso (nes kojytės ėmė traškėti, reikėjo stiprinti), atsiėjo man 400 lt :) Ai dar mažiukas buvo susirges ir tuo metu, kai veterinarai nedirba, tai iškvietimas 100 lt plius dar konsultacija ir gydymas, tai bendrai gavosi 220 lt :) Pažystamai akmenuką prarijo (o jie kol maži ir neišmokyti, renka kaip siurbliai viską iš eilės), tai operacija su gydymą atsiėjo beveik 1000 lt ir reikėjo staigiai, o tai būtų visai palaidojus.... Dar plius dresūrai išleidžiu per mėnesį 120 (4 pamokos po 30 lt - lankau individualias pamokas)... Dar nuo erkių apsauginės priemonės kainuoja... Šampūnas... ai antkakliai, pavadėliai, tai čia irgi gali gautis ir mažai, gali ir daug, pagal norus poreikius ir galimybes....
4. Niu maistui (kol kas sausu maitinu ir savaitgaliais darau mėsiadienius, vėliau, planuoju pereiti visai prie mėsos ir jos produktų) išleidžiu sausam 200 mėnesiui, ir plius mėsai kokius 30 lt... Prie pastovių išlaidų dar priskirčiau apsaugą nuo erkių, dresūrą, kramtalus visokius, žaislus perku, kai jau sudoruoja... Bet esu nusiteikusi, kad visada gali kilti nenumatytų išlaidų šuniui susirgus, nurijus kažką, pasigavus erkę ir susirgus babezioze, nes deja apsauga nėra šimtaprocentinė.... Veterinarinės išlaidos deja nėra pigios, tai realiai tau vaikui, manau būtų sunkiai įkandamos pačiam....
Taigi įsigijant šunį čia jau tėvai turi žiūrėti, kiek jie sau galės leisti skirti šuniui, ar iš vis jie tai gali sau leisti, ir ar nutikus kažkokiai ekstrinei nenumatytai situacijai, bus lėšų, jei to prireiks... Nu nes tikrai gali nutikti visko ir reikia tikrai gerai pagalvoti ar šeimos biudžetas išneš....
Beje aš surašiau savo išlaidas, gali būti net kad kažką ir praleidau... Bet žinok vieni apsieina pigiau, kiti priešingai išleidžia dar daugiau...Nes jei tarkim kokį šunų sportą lankyti dar, ar parodas, tai vėl prisideda išlaidos gana nemažos plius dar kuras ir pan... Tik galiu pasakyti, kad jei šinšilą dar išlaikyti paauglys iš savo kišenpinigių gali, tai šunį, tikrai abejoju...Nu aš buvau iš tu vaikų, kurie kišenpinigių gaudavo gan nemažai, bet šuns reikmėms tikrai būčiau pritrūkus....
Sėkmės darant sprendimus su tėveliais :) O dėl alergijų, nu yra dabar tų veislių atseit nealergizuojančių, bet teko girdėti, kad kiti ir joms alergiški... Tai čia matyt labiau nuo alergijos laipsnio priklauso... Šiaip jei šeimoje esate, kažkas alergiškas, ar įtariate, kad alergiškas, geriausia būtų pasitikrinti, kad paskui ir patiems nesiskaudinti, o ir gyvūnui naujų namų netektų ieškoti, kaip dažnai, deja, nutinka pastaruoju metu....
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Фев / 02 23, 2014 5:29 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Ai dar kas liečia šuniukus be dokumentų, kadangi buvai apie juos užsiminęs... Jeigu galvojate apie šuniuką be dokumentų, aš geriau rinkčiausi dovanojamą jau paaugusį iš žmonių arba iš prieglaudos, nes tada jau daug maž matoma koks jis... Nes deja labai liūdna, kai žmogus perka už 500-600 lt labradorą, bet be dokumentų, nes jis perka tik namams ir parodų neplanuoja lankyti, o išauga iš to šuniuko peraugęs agresyvūs monstras, su kuriuo net laiptinėje prasilenkti niekas negali (čia ir kaimynams mūsų taip pasisekė, sako gyvenime tokios klaidos nekartos)... Ir aplamai dažnai taip nutinka.... O dar būna kad labai ligoti pasitaiko... Serga aišku ir kilmingi, bet tėvams atliekami privalomi tyrimai, tai jau rizika nuo tam tikrų ligų labai sumažinama, o kai be dokumentų, tai jokios kontrolės, dažniausiai būna be skiepų, be nukirminimo, be tyrimų, tai kas tik neišlenda vėliau... Nu čia kaip katę maiše pirkti ir nežinoti, kokia katė iš ten išlis :)
lukas
Лекарь самоучка
Лекарь самоучка

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пт / Pen. Фев / 02 28, 2014 11:33 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Blondi, labai labai tau ačiū už tokius nerealiai išsamius atsakymus į mano klausimus. Tikrai didelis dėkui :)
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Сб / St. Мар / 03 01, 2014 8:33 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Nėra už ką :) Ne sunku gi... Smagu, kai žmonės domisi, svarsto, vertina situaciją, ruošiasi naujam augintiniui prieš perkant, o ne užsimaniau čia ir dabar, nusipirkau, o paskui gerai, jei viskas gerai baigiasi, o dažnai būna kitaip...
Mes ruošėmės beveik 4 metus, skaitėme, domėjomės, rinkome informaciją apie auklėjimą, dresūrą, priežiūrą, net įvairias ligas, su kuo dažnai galima susidurti.... Taip pat taupėme, šiaip kas mėnesį nemažai išleidžiam, bet dar turime fondą susitaupę atsidėję, kad jei susirgtų, ar kokios operacijos ne duok dieve prireiktų ar ką, kad būtų iš ko... Nes veterinarinės paslaugos tikrai nėra pigios, o kai prireikia čia ir dabar nemažos sumelės, tai būtų nelabai pagal kišenę... Tai tas atsarginis fondas mums taip sakant išsigelbėjimas juodai dienai краснею
lukas
Лекарь самоучка
Лекарь самоучка

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пт / Pen. Мар / 03 07, 2014 5:05 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Labas!
Tai va, jau lyg ir rezervavau labradoriuką ir jeigu viskas gerai, pas mus į namus jis turėtų atkeliati kažkur šio mėnesio pabaigoj, kito pradžioj.
Noriu paklausti dėl kelių smulkmenų, kurios man vis dar neaiškios:
1. Skaičiau, kad didelių veislių šunims geriau pirkti dubenėlius su stovu, kad nereikėtų labai stipriai lenktis. Ar tokius dubenėlius pirkot ir jūs? Jei taip, tai kaip elgėtės kol šuniukas buvo mažas, tiesiog išėmėt dubenėlius iš stovo?
2. Ar vedžiodami naudojate petnešas ar tik antkaklį?
3. Kaip ugdėte šuniuką, kad jis savo reikalus atliktų lauke? Skaičiau daug įvairių metodų. Dažniausiai minimas variantas, kad visuose namuose keletoje vietų reikia pakloti laikraščių/palučių ir leisti pasirinkti šuniukui vieną vietą. Kai jis jau turi pasirinkęs vietą, ją po truputi vis traukti link durų. Ir dar kažkaip būna paminėta, kad šuniuką reikia nešti į lauką kiek galima daugiau kartų per dieną. Gal galit išsamiai pasidalinti savo patirtimi? Man šitas dalykas labai neaiškus...
4. Žinau, kad šuniuko mama bei pats šuniukas maitinamas "Araton" maistu. Kaip manote, ar jis kokybiškas? Iš pradžių reikės maitinti būtent šiuo maistu, kad nesukelti papildomo streso. O vėliau reikės pakeisti, ar ir šis pakankamai visavertis? Jei taip, tai kokį rekomenduotumėte?
5. Koks turi būti minimalus guolio dydis? Ar užtenka tokio, kurio ilgis apie 70cm?
6. Ar tiesa, kad maudyti galima pradėti tik nuo pusės metų? O kada reiktų pradėti šukuoti? Suprantu, kad neverta šukuoti labai mažo šuniuko, kol jo kailiukas trumpas ir minkštas.
Indre
Лекарь самоучка
Лекарь самоучка

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Сб / St. Мар / 03 08, 2014 11:54 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

apie sunis nedaug nusimanau , bet del antkaklio - geriau rinkis petnesas , suniukui bus patogiau , ntaip smaugsis vedziojamas краснею
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Мар / 03 09, 2014 7:28 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Nepritariu Indrei... Šuniukas turi būti nuo mažumės mokinamas gražiai vaikščioti su pavadėliu, tai ir nesismaugs...O priešingu atveju, kai užaugs ir timptels, tai maža nepasirodys... Užaugęs gi svers netoli 40 kg (jei patinas)...
Atsakymai į klausimus:
1. Mitas. Nereikia jokio stovo, su tuo stovu didėja rizika skrandžio užsivertimui... Tai labai skausminga ir mirtina, jeigu pusvalandžio ar maksimum valandos bėgyje neoperuojama...
2. Pradžioje tik antkaklį. dabar turi ir petnešas, nes prie jų segamas mašinoje specialus saugos diržas, kai važiuojame... Tai kartais pasivedu ir su petnešom, bet tik nuo tada, kai žino komandą netemk ir ją vykdo.
3. Jeigu nori, kad greitai išmoktų daryti lauke o ne namie, tai rekomendacijos tokios: nuo pat parsivežimo vedi į lauką reikalų daryti, ir nelauki 3 mėn skiepo, o tiesiog mažiau uostinėtis duok, nevesk prie konteinerių ar kitų šunų ir svetimų kakų venkit... kaip kiti saugo iki skiepo neveda yra absurdas, nes tas pačias ligas iš lauko patys parneša, juk nedezinfekuoja visko kaskart iš lauko... namie griežtai jokių palučių ir laikraštukų... Į lauką vesti laabai dažnai (man pradžioje reikėjo per dieną 8-10 kartų): vesti kaskart pavalgius, atsigėrus, pažaidus, pamiegojus... Nakčiai vandenį kol nemokės laikyti geriau nepalikinėk... Kas kart kai padaro lauke, labai girk, duok skaniuką (dešros ar sūrio gabaliuką ar dar ką skanaus), namie, kai padaro visiškas ignoras šuniui... Žinok labai greitai tada suvokia, kaip faina daryti lauke, ir kaip nefaina namie... Nes jei pratinsi prie palučių, tai pats parodysi šuniui, kad namai yra tualetas, paskui ilgiau užtruks kol liausis namie daryti...
4. Maistą keisčiau. Į kokį kiekvienas čia jau turi rinktis pats... renkantis reikia analizuoti sudėtį: žiūrėti, kad pirmoje vietoje būtų mėsa (nes tada jos bus daugiau), nepamiršti, kad grūdai šuniukui nėra reikalingi, todėl jų turi būti kuo mažiau... Apie maistą galiu daug pasakoti, būtų geriau, kad asmeniškai man parašytum...
5. mažokas ilgis... imčiau ne mažesni nei 90cm... mano guolio ilgis net 120cm ir tai, kai išsitiesia netelpa visas :-D
6. Mitas. Tik pradžioje geriau naudoti mažų šuniukų šampūną... Ir iš viso šampūnas daugiau pagal poreikį... Šunį nereikia maudyti dažnai su juo... Aš per visą laiką kiek turiu šunį ploviau tik 3 kartus, ir visus tada, nes kitaip jau nebūčiau nuplovus :-D O šukuoti pradėk nuo parsivežimo, tik pradžiai visai truputi, kad įprastų, o tai paskui, kai jau šertis ims, gali būti sunkiau, nes nesileis... Ir nagus pratink karpyti nuo pat parsivežimo...Mes kas savaitę visada karpome pačius galiukus, tai turim gražius nagučius trumpučius ir jam tai jau ant tiek įprasta, kad nei 2 min netrunku.... O pradžioje kovojome dėl kiekvieno nago...

Sveikinu, parašyk man į asmeninę savo skypę, susirašysim, turėsiu tau ir daugiau patarimų, gal dar kokių klausimų turėsi
краснею
Indre
Лекарь самоучка
Лекарь самоучка

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Мар / 03 09, 2014 9:49 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

na mano pussesere turi ,,dicki" suni , kuri visalaika vedzioja tik su petnesom ir viskas gerai , sale eina , ismokytas . Na tiesiog mano nuomone del petnesu , gal daugiau komforto suteiktu augintiniui.
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пн / Pir. Мар / 03 10, 2014 12:13 am    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Antkaklis nekelia jokio diskomforto, todėl nereikia viešose erdvėse skleisti nesąmonių... Ir kaip jau minėjau, kai šuo išmokytas gražiai eiti šalia, tai taip petnešos fainas variantas (jų ir tokių gražių būna)... Bet Lukas klausia apie mažą šuniuką, kuris pas jį atsiras tikrai neišmokytas visko, todėl tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra antkaklis, bent kol išmoks... Tarp kitko net jei ir ištisai smaugtųsi, su normaliu antkakliu dar nei vienas šuo nebuvo sužalotas...
Ir aplamai šeimininkas nuo pat pradžių turi įvesti šuniui taisykles, apribojimus, o šuo turi jų laikytis... Nereikia to oi mažas šuniukas, oi reikia lepinti, o tai tokie momentaliai jau pirmom dienom ant galvos užsilipa ir manipuliuoja, paskui perauklėti labai sunku...
Начать новую тему  /  Rasyti nauja pranesima   Ответить на тему  /  Atsakyti i pranesima    Список форумов / Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE -> Kiti guvūnai Часовой пояс / Visos datos yra: GMT + 2
На страницу / Pereiti prie Пред. / Atgal  1, 2, 3
Страница / Puslapis 3 из / is 3

Перейти / Pereiti: