Список форумов  /  Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE
www.chinshole.com

FAQ  /  DUKFAQ / DUK   Поиск  /  IeskotiПоиск / Ieskoti   Пользователи  /  Nariu sarasasПользователи / Nariu sarasas   Группы  /  Vartotoju grupesГруппы / Vartotoju grupes   Регистрация  /  RegistruotisРегистрация / Registruotis 
 Профиль  /  AprasymasПрофиль / Aprasymas   Войти и проверить личные сообщения  /  Tikrinti asmeninius pranesimusВойти и проверить личные сообщения / Tikrinti asmeninius pranesimus   Вход  /  PrisijungtiВход / Prisijungti 

Rihardsono urvine vovere

Начать новую тему  /  Rasyti nauja pranesima   Ответить на тему  /  Atsakyti i pranesima    Список форумов / Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE -> Kiti guvūnai
Предыдущая тема / Rodyti ankstesni pranesima :: Следующая тема / Rodyti kita pranesima  
Автор / Autorius Сообщение / Pranesimas
lukas
Лекарь самоучка
Лекарь самоучка

Зарегистрирован / Prisijunge: 26.12.2010
Сообщения / Pranesimai: 475
Откуда / Miestas: Klaipeda

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Сб / St. Мар / 03 24, 2012 2:51 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Rihardsono urvine vovere Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Sveiki! Gal kas nors auginate arba esate girdėję apie Rihardsono urvines voveres? Man jos atrodo labai mielos ir draugiškos, o tai patvirtina ir žmonių, kurie jas augina pasakojimai. Na o pagrindinis mano klausimas apie šias voveres būtų ar tokia voverė gali viename narve gyventi su šinšilą? краснею
Вернуться к началу / Atgal i virsu
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima
Blondi
chinshole
chinshole

Зарегистрирован / Prisijunge: 08.01.2011
Сообщения / Pranesimai: 612

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Сб / St. Мар / 03 24, 2012 4:07 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Nieko nežinau apie tas voveres, tik vieną kartą kikoje esu mačius: jos buvo 4 ir visos susigrupavusios vykdė pabėgimo planą iš narvelio (kuris žinoma neišdegė) краснею
Bet aš esu aplamai nusistačius prieš skirtingų gyvūnų laikymą viename narve.....Kartais ir tos pačios rūšies gyvūnai sugeba vienas kitą nuskriausti, o kai skirtingi, tai dar pavojingiau... Na bent jau man taip atrodo...
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima
lukas
Лекарь самоучка
Лекарь самоучка

Зарегистрирован / Prisijunge: 26.12.2010
Сообщения / Pranesimai: 475

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Сб / St. Мар / 03 24, 2012 5:22 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Dėkui už nuomonę. краснею
Indre
Лекарь самоучка
Лекарь самоучка

Зарегистрирован / Prisijunge: 16.01.2012
Сообщения / Pranesimai: 462
Откуда / Miestas: Vilkaviskio raj.

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Сб / St. Мар / 03 24, 2012 7:07 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Na as ir manau kad geriau neauginti gyvunu vienam narve...o apie voveriais tai mano klasioke augina sitas voveriais , turi dvi
http://www.kika.lt/data/photo.jpg.php?177178332 nuotauka is interneto краснею
Начать новую тему  /  Rasyti nauja pranesima   Ответить на тему  /  Atsakyti i pranesima    Список форумов / Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE -> Kiti guvūnai Часовой пояс / Visos datos yra: GMT + 2
Страница / Puslapis 1 из / is 1

Перейти / Pereiti: