Список форумов  /  Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE
www.chinshole.com

FAQ  /  DUKFAQ / DUK   Поиск  /  IeskotiПоиск / Ieskoti   Пользователи  /  Nariu sarasasПользователи / Nariu sarasas   Группы  /  Vartotoju grupesГруппы / Vartotoju grupes   Регистрация  /  RegistruotisРегистрация / Registruotis 
 Профиль  /  AprasymasПрофиль / Aprasymas   Войти и проверить личные сообщения  /  Tikrinti asmeninius pranesimusВойти и проверить личные сообщения / Tikrinti asmeninius pranesimus   Вход  /  PrisijungtiВход / Prisijungti 

Nimfos
На страницу / Pereiti prie 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  След. / Toliau

Начать новую тему  /  Rasyti nauja pranesima   Ответить на тему  /  Atsakyti i pranesima    Список форумов / Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE -> Kiti guvūnai
Предыдущая тема / Rodyti ankstesni pranesima :: Следующая тема / Rodyti kita pranesima  
Автор / Autorius Сообщение / Pranesimas
Blondi
chinshole
chinshole

Зарегистрирован / Prisijunge: 08.01.2011
Сообщения / Pranesimai: 612
Откуда / Miestas: Klaipeda

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Мар / 03 27, 2011 6:07 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Nimfos Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Sveiki visi,
Pristatau Jums savo mylimą papūgų porelę: Mažių ir Banytę.
Mano mylima Banyte
Mažius
Beje, kai pirkome pirmą papūgą, norėjome berniuko nimfuko, na ir radome Lutino nimfuką, tiksliau mus užtikrino, kad tai berniukas. Pavadinome Banas (draugas pavadino taip, ilga istorija kodėl).O laikui bėgant paaiškėjo, kad tai mergytė краснею Na ir patapo ji Banytė.
Na po pusmečio įtikinau draugą, kad jai reikia taip pat draugo, tai parsivežėm Suaugusį patinuką, kuris jai visai nepatiko, skriaudė jį baisiai, tai teko jį parduoti...Tada parsivežėm jauną 2 mėnesiu nimfuką (jai jau buvo metai). Jie puikiai susidraugavo ir gyvena kartu улыбка
Dabar mano berniukui metai ir 4 mėnesiai, o mergytei virš 2 metų ir jie ruošiasi dėti kiaušinukus, tad tikiuosi greitu metu laukti mažų papūgiukų :)

Mano abi nimfos prijaukintos, rankų visai nebijo, leidžiasi kasinėjami, galiu juos imti kada noriu...berniukas labiausiai myli mane, kai manęs nėra daug triukšmauja, mergytė atvirkščiai labiau linksta prie mano draugo...
Nors dabar pavasarį pas Mažių taip hormonai siaučia, kad kartais kasti pradėjo ir visada taip netikėtai....
Вернуться к началу / Atgal i virsu
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima
Romashka1
Модератор/Moderatorius
Модератор/Moderatorius

Зарегистрирован / Prisijunge: 23.04.2010
Сообщения / Pranesimai: 1019
Откуда / Miestas: Клайпеда - Вильнюс

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Мар / 03 27, 2011 7:52 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Labai gražūs paukščiai! Man nimfos labai patinka, ypač geltonos улыбка Kai nusprendėm, kad pirksim papūgą, aš norėjau nimfos (papūgų niekada nelaikiau), o vyras - banguotuko, nes vaikystėje turėjo porelę. Na aš jam ir padovanojau banguotuką улыбка
O kaip atskirti nimfas - kas patinas, o kas patelė? Raudonas dėmes abudu turi... Ar kaip ir banguotukus pagal odelę ant snapo?
Parodyk dar kaip narve viską organizuota ir matau dar virš narvo supynės pakabintos крутящий глазками 2
Kokį maistą jie valgo?
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Мар / 03 27, 2011 9:07 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Nuotraukas ryt sukelsiu kaip narvas įrengtas ir virs narvo viska ką jie turi :)
O atskirti iš išvaizdos galima pilkas nimfas po pirmo išsišėrimo, pas patinėlius galva geltona būna, o pas mergyčių pilka. Lutino (tai ta geltona) kaip ir perlinuku ar albinosų ir kitų mutacijų iš išvaizdos atskirti neįmanoma, tik iš elgesio (nors kas genetikai gabus kaikuriais atvejais gali išskaičiuoti). Beje nimfų patinai nuo trejų iki šešių mėnesiu kažkur tame tarpe visi pradeda čiulbėti, o patelės tik šukauja,cypauja...
Dėl jų maisto tai stengiuosi maitinti įvairiai: sausiakus perku vitakrafto arba versele laga, daiginukus noriai lesa, virta kiaušinį, virtas daržoves smulkiai pjaustytas (kitaip nelesa), kartais ir šviežias (smulkiai tarkuotas), labiau mėgsta virtas, taip pat auginu jiems avižų ir kviečių žolyte pakaitomis...Beje valgo visas košes(virtas). O grikiai virti ir morkos virtos didžiausias pasauly skanėstas mano porelei:) Šiaip labai mėgsta pasistengti iš mūsų atimti maistą, net jei tą patį patys turi....
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вс / Sk. Мар / 03 27, 2011 9:09 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Beje nimfų būna ir be tu oranžinių žandų улыбка aš vis pasvajoju apie antrą porelę (kurie būtų be tų žandukų) краснею
Rr dar pora išdaigų papasakosiu: tapetai nukramtyti, ant dracenų (gėlė tokia gan nemaža) vis kaip ant medžio nutūpti bando, tik lapai vis neišlaiko jų, mano pinigų medį inertingai puola, vos išleidžiu (prakanda šakos apačia, tai ji ir nulūžta), liko 2 sveikos šakos iš kokių 15 ir čia sekundžių reikalas, orchidėjų šakos taip pat patrumpintos deja....dar labai mėgsta viską išmėtyti: pvz nuo šakelių lapus nuskabyti ir po kambarį išmėtyti arba nuo šermukšnio uogas.....
Labai mėgsta maudytis ir klauso komandos "namo", dažniausiai užtenka pasakyti 1-2 kartus griežtesniu tonu, nors kartais vis bando pasispiriuoti: tai padaro porą žingsnių ir žiūri, tada vėl pakartoju, jie dar pora žingsnių ir vėl žiūri (matyt tikisi, kad persigalvosiu).
Beje mano papūgos narve būna tik kai mūsų nėra namie ir naktį. Niu kartais kaip bausmė dar būna uždarymas į narvą....Tada jaučia, kad nusikalto ir labai meilus geručiai palieka улыбка
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пн / Pir. Мар / 03 28, 2011 5:26 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Niu va o dabar parodysiu pažadėtas nuotraukas краснею
Ši taip buvo įrengtas narvelis iš pradžių:

Dabar yra truputukas pasikeitimų, tai atrodo taip:

Dar parodysiu mėgstamiausia miego laktelę...Ji buvo trumpesnė tai nepasidalindavo, vienas kita labai varinėjo, tai uždėjome ilgesnę, kad abu patogiai tilptų....Nors čia kadrai dar iš pirmos dienos, kai gavo ilgesnę miego laktelę, tai dar iš įpročio pykstasi упс

Na o čia ką papūgytės turi virš narvo, žiedas ir virve pirkti, o tas per vidurį kur pakabintas draugas darė. Viskas sukabinta ant lentynos, ant kurios vėliau atsiras mėdynė žaidimų aikštelle su įvairiais žaisliukais улыбка

Niu ir pabaigai parodysiu kaip berniukas gerinasi mergytei (jis jai dainuoja čia), o ji vaidina, kad nemato улыбка

Beje mano papūgytės labai mėgsta visokias vaikiškas apyrankes vietoj žaisliukų su karoliukais didesniais (su mažais neduodu, kad neprarytų), na ir labai drasko savo žaislus su varpeliais: ant metalinės plokštelės būna prikabinti 3 varpeliai, juos kiek vieną dieną numeta, na o kur su virve dar, tai šiandien galutinai sudraskė, matyt iš pykčio, kad ilgai vieni buvo упс
Romashka1
Модератор/Moderatorius
Модератор/Moderatorius

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вт / Antr. Мар / 03 29, 2011 11:15 am    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Labai gerai viskas narve ir virš jo organizuota круто! Tik man pasirodė, kad pagaliukai narve ant kurių puti plonos, gal storesnės būtų geriau?
O mano paukščiai irgi tokį medinį žaislą su varpeliu turi улыбочка Reikia šinšiloms tokius žaislus nupirkti, tik varpelius nuimti, nes nemanau kad mane naktį jų skambėjimas pradžiugins улыбка

Цитата / Citata:
O atskirti iš išvaizdos galima pilkas nimfas po pirmo išsišėrimo, pas patinėlius galva geltona būna, o pas mergyčių pilka.

Tai Banytės galvutė geltona (bent jau ant pirmos nuotraukos, o ant paskutinių - praktiškai visa pilka)... Nors truputį pilkų plunksnų yra ar patinėliai turi visiškai geltonas galvas?

Цитата / Citata:
Beje valgo visas košes(virtas)

Kaip tau pasisekė... Maniškiai košių visai nevalgo дразнить O kai duodu, tai tokie nepatenkinti, toks įspūdis, kad aš jiems š*do įdėjau.

Labai mieli paukščiukai улыбка
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вт / Antr. Мар / 03 29, 2011 7:10 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Banyte yra visa geltona. Mažius pilkas su geltona galva, paskutinėse foto jis dar jaunas labai 2-3 mėnesiu, dar neišsišėręs tai galva pilka buvo ir uodega dryžuota , o dabar vienspalvė:)
Dėl laktelių tai mėginome dėti keletą storesniu, tai kažkaip jų vengdavo...Beje jos nėra visai plonytės gal taip tik foto atrodo, o šiaip jos vyriškų pirštų storio...Beje būtų per plonos, tai nagai greičiau augtų, tai iš kart pastebėtume, nes tokių bėdų tfu tfu tfu neturime краснею
Niu jo dėl košių tai tikrai man pasisekė su jais, duodi kokių grikių ar avižų košes ir papūgos laimingos, ramios ir patenkintos уррррра
O dėl skambaliukų žinok maniškės taip drasko, kad triukšmas buvo nepakenčiamas, tai ant tos metalinės plokštelės dabar dedam tik du kraštinius skambaliukus ir be to viduriuko, taip mažiau triukšmo краснею
Romashka1
Модератор/Moderatorius
Модератор/Moderatorius

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вт / Antr. Мар / 03 29, 2011 8:19 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Цитата / Citata:
Banyte yra visa geltona. Mažius pilkas su geltona galva,

Aaaa улыбка Dabar viskas aišku.

Цитата / Citata:
Beje jos nėra visai plonytės gal taip tik foto atrodo, o šiaip jos vyriškų pirštų storio...Beje būtų per plonos, tai nagai greičiau augtų, tai iš kart pastebėtume, nes tokių bėdų tfu tfu tfu neturime краснею

Laktelių storis parenkamas taip, kad kai papūga tupi ir tvirtai laikosi už laktos tarp pirštelių turi likti 1-2 cm laisvo ploto. Tikiuosi suprantamai parašiau улыбочка

Daviau dabar saviems citrinos pirmą kartą, ragauja крутящий глазками 2
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Ср / Tr. Мар / 03 30, 2011 4:58 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Bet jie netupi ant storų laktų, tai ir nededu kol kas kitokių....Kaip toliau bus nežinau...
Maniškiai gryną citriną nemėgsta, o citrinoss sultys su vandeniu pamaišytas noriai atsigeria skaniai...Dar dievina čiobreliu ir ramunėlių švelnią arbatą краснею

Beje papasakok ir tu apie savuosius daugiau, parodyk улыбка maniškis beje irgi norėjo banguotuko, bet kai pamate geltona nimfa gyvai, tai staiga persigalvojo... улыбка
antenka
Администратор/Administratorius
Администратор/Administratorius

Зарегистрирован / Prisijunge: 01.07.2004
Сообщения / Pranesimai: 3481
Откуда / Miestas: Литва, Клайпеда

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Чт / Kv. Мар / 03 31, 2011 9:17 am    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Bet jūs šaunuoliai восклицание
Labai fainiai viskas sudėta narve ir už narvo ribų восклицание восклицание восклицание
Gražūs padarėliai, aš juokiaus skaitydama ką jie daro su gėlėm ir t.t. боксёр боксёр боксёр
O aš kanarėlę turiu (patiną), tai prie rankų neeina, bijo. Man jį atidavė. (šeimininkas išvažiavo gyventi į kitą šalį, tai aš net neitikėjau, atnešė man ir viskas боксёр ) Jis pas mane gyvena jau kokius 6 metus, o kiek jam metų iš tikrųjų, net neisivaizduoju побитый nes nežinau kiek gyveno pas aną šeimininką.
Kažin, o kanarėlei galima košių kokių? Aš šiaip neduodu побитый
O jeigu tarkim verdam sau, tai aišku su druska, o kaip jam? Druskos negalima? Reikia atskyrai virti?
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Чт / Kv. Мар / 03 31, 2011 9:13 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Antenka, galima bet aišku turi būti be jokių bagardinimų (ta prasme be druskos, cukraus, sviesto, uogienės ar pieno), mes tai jau įpratome kad košę verdam paprastai be nieko, kad jiems duoti, o sau paskui prieskonių į lėkštę atskirai dedamės...
Nors būna kad atskirai verdu šaukštą kruopų ar kopūsto lapą su maža morkyte краснею

Šiandien naktį maniškiai man pokštą iškrėtė...Jie užsimanė poruotis ir kaip visada ėmė šaukti, kad išleisčiau iš narvo...Na naktį tai pirmą kartą, dienos metu taip visad būna, jei būna uždaryti, nes ant laktų nemoka poruotis, o ant dugno ar inkile matyt nesupranta, kad galima....Tai kad kaimynai nuo klyksmo nepareitų skųstis teko išleisti, palaukti kol atliks savo reikalą ir malonės grįžti.....Niu visai iš poniškėjo mano lepunėliai упс
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пт / Pen. Апр / 04 01, 2011 3:01 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Aš turiu labai gerų naujienų уррррра Manio mergytė šiandien padėjo pirmąjį savo kiaušinuką уррррра Tai po 18 dienų galiu tikėtis mažylio краснею Na tikiuosi, kad dar dės kiaušinųkų...Šiaip nimfos dažniausiai deda kas antrą dieną ir iš viso kokius 4-5 kiaušinukus....
runelt
chinshole
chinshole

Зарегистрирован / Prisijunge: 14.12.2010
Сообщения / Pranesimai: 79
Откуда / Miestas: Vinlius

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пт / Pen. Апр / 04 01, 2011 9:32 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Sveikinam, sveikinam улыбка уррррра боксёр
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пт / Pen. Апр / 04 01, 2011 10:31 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

labai ačiū, visą dieną džiaugiuosi labai, o porele mano pavyzdingi tėveliai bus matyt, arba kartu ant kiaušinio, arba po vieną sėdi ir nepalieka vieno ilgiau nei 1-2 min улыбка
Romashka1
Модератор/Moderatorius
Модератор/Moderatorius

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пн / Pir. Апр / 04 04, 2011 6:50 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Blondi писал(а) / Raso:
Beje papasakok ir tu apie savuosius daugiau, parodyk улыбка maniškis beje irgi norėjo banguotuko, bet kai pamate geltona nimfa gyvai, tai staiga persigalvojo... улыбка

Gerai, sukursiu ir apie savo paukščiukus temą краснею
Начать новую тему  /  Rasyti nauja pranesima   Ответить на тему  /  Atsakyti i pranesima    Список форумов / Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE -> Kiti guvūnai Часовой пояс / Visos datos yra: GMT + 2
На страницу / Pereiti prie 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  След. / Toliau
Страница / Puslapis 1 из / is 15

Перейти / Pereiti: