Список форумов  /  Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE
www.chinshole.com

FAQ  /  DUKFAQ / DUK   Поиск  /  IeskotiПоиск / Ieskoti   Пользователи  /  Nariu sarasasПользователи / Nariu sarasas   Группы  /  Vartotoju grupesГруппы / Vartotoju grupes   Регистрация  /  RegistruotisРегистрация / Registruotis 
 Профиль  /  AprasymasПрофиль / Aprasymas   Войти и проверить личные сообщения  /  Tikrinti asmeninius pranesimusВойти и проверить личные сообщения / Tikrinti asmeninius pranesimus   Вход  /  PrisijungtiВход / Prisijungti 

Bukim supratingesni vieni kitiems ir gerbkim kito nuomone

Начать новую тему  /  Rasyti nauja pranesima   Ответить на тему  /  Atsakyti i pranesima    Список форумов / Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE -> Jūsų pasiūlymai
Предыдущая тема / Rodyti ankstesni pranesima :: Следующая тема / Rodyti kita pranesima  
Автор / Autorius Сообщение / Pranesimas
Ира
Больной шиншиллами на всю голову

Зарегистрирован / Prisijunge: 17.03.2008
Сообщения / Pranesimai: 2230
Откуда / Miestas: Литва, Паневежис

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Пн / Pir. Фев / 02 20, 2012 11:03 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Bukim supratingesni vieni kitiems ir gerbkim kito nuomone Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Ziuriu paskutiniu laiku jauciasi trintis del rasymo forume. Manyciau kiekvienas turim savo nuomone ir ja reiskiam, kad kitas dalivis galetu pasisemti kazka sau. Bet kad ir kaip butu, mes turim tik patarti, ne kritikuoti. Perskaite patarimus, kiekvienas manau kazka prisitaikis sau. Nemanau, kad parasymas "kur tu ziuri, kad tavo sinsas susizalojo" kazkam padeda. Mes cia ieskom pagalbos is susiklosciusios situacijos, o ne dar vieno priekaisto. Aisku ir patys suprantam, kad ne visada pavyksta ivertint ka sinsas padaris toje ar kitoje situacijoje. Bet mes tam cia ir esam, kad zmogus pasidalines savo patirtimi padetu isvengti jau kazkam pasitaikisios klaudos. Tiesiog bukim vieni kitiems supratingesni ir rasant pasirinkim patariama stiliu. Cia aisku mano nuomone.

Visada malonu, kad atsiranda mylinciu sios gyvunelius zmoniu. Bendraukim, dalinkimes patirtimi, kad suzinotume ka nors naujo ir galetume naudingus jusu nuomone patarimus pritaikyt auginant savo pukotuka ir tiesiog rupintis jo gerove.
Вернуться к началу / Atgal i virsu
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima Отправить e-mail  /  Siusti el. laiska Skype Address
Blondi
chinshole
chinshole

Зарегистрирован / Prisijunge: 08.01.2011
Сообщения / Pranesimai: 612
Откуда / Miestas: Klaipeda

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вт / Antr. Фев / 02 21, 2012 7:38 am    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

O aš esu nuomonės, kad kartais ir kritika, išreikšta vietoje ir laiku yra naudinga....Nes tiesiog kai kuriais atvejais ji greičiau paskatina susimastyti ir atsirinkti, kas gerai, o kas blogai....Aišku ne visada...
O ta trintis atvirai pasakius man jau juokinga darosi, tiesiog jaučiasi noras įgelti ir viskas...na bet čia nieko nepakeisi, kad ir kaip rašysi, nes tiesiog moteriška prigimtis kartais ima viršų...Aš kai studijuoju grupėje tarp 35 merginų, tai man jau tas įgėlimas tokia kasdienybė atrodo...
Beje, Dovile, kituose forumuose rašėte, kad panašių dalykų nebūna, o man atrodo, kad visuose forumuose pasitaiko viskas...Tiesiog teko pastebėti, kai tiems patiems žmonėms tenka kaskart kartoti tą patį per tą patį, tai va tada ir prasideda tie grubesni atsakymai...O jų būtų galima išvengti, jei į tuos pačius nuolatinius klausimus atsakinėtų ne vienas žmogus, o daugiau. Tad nereikia sakyti, kad yra vienas išmanantis ir aš tylėsiu. O paskui čiošiu ant jo atsiprašant....
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima
Ира

Зарегистрирован / Prisijunge: 17.03.2008
Сообщения / Pranesimai: 2230
Откуда / Miestas: Литва, Паневежис

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вт / Antr. Фев / 02 21, 2012 8:11 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Kritika manau ir gali parasyt tolerantiskai. Aisku ne man sprest kas ir kaip turi rasyt, bet kaip pati sakai visi mes zmones ir savaime suprantama jei kas pradeda tiesiog rasyt "pakeltu tonu", tai ir susidaro atsakas.
Manau visi sutiktu, kad kartais reikia kito zmogaus patarimo toje ar ktoje situacijoje. Na kaip sakant dvi galvos geriau nei viena. O ir laikant ilgiau siuos nuostabius gyvunus susiduri vis dazniau su skirtingom situacijom ir ligom, ieskai budu ju isvengt. Ir cia duotas patarimas gali ir isgelbet zvereli. Tad dalivaukim, patarinekim jei esat susidure su panasia situacija.
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima Отправить e-mail  /  Siusti el. laiska Skype Address
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вт / Antr. Фев / 02 21, 2012 9:21 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Tai va ir aš už tai, kad visi pasisakytų, kas ką žino, kas ką galvoja...Visa tai yra naudinga... Bet kai parašo, kad "nematau prasmės rašyti nes čia yra visažinių" ir pan.... Nu atsiprašau....Skamba tikrai ne kaip....
Juk nepradėsim prašyti kiekvieno, kad pakomentuotų ką žino ar galvoja vienu ar kitu klausimu... Visi tai savo noru turėtų daryti...
Посмотреть профиль  /  Perziureti vartotojo aprasyma Отправить личное сообщение  /  Siusti asmenini pranesima
dovile.galdik
Магистр шиншилловых наук
Магистр шиншилловых наук

Зарегистрирован / Prisijunge: 27.01.2009
Сообщения / Pranesimai: 772
Откуда / Miestas: Plunge, Lietuva

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вт / Antr. Фев / 02 21, 2012 10:26 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Blondi писал(а) / Raso:
Tai va ir aš už tai, kad visi pasisakytų, kas ką žino, kas ką galvoja...Visa tai yra naudinga... Bet kai parašo, kad "nematau prasmės rašyti nes čia yra visažinių" ir pan.... Nu atsiprašau....Skamba tikrai ne kaip....
Juk nepradėsim prašyti kiekvieno, kad pakomentuotų ką žino ar galvoja vienu ar kitu klausimu... Visi tai savo noru turėtų daryti...

Kituose forumuose visada pasidziaugiama, kai gime nauja sinsiliuku vada, imetama nuotraukyciu, o cia kai pasidziauge, kad is eiles gime antra ar trecia vada, tai zmogus susilauke toooookios kritikos, kad kankina patele ir pan. побитый побитый побитый o kai zmoniu tarpe moterys turi 2 ar 3 pametinukus vaikus, tai kaip ir normalu atrodo, nei moteriske kojas uzvercia nei ka, o jau sinsila yra kankinama, nudvest gali ir t.t. man tai nesuvokiama сердитый jei as auginu, tai as geriau zinau, kaip mano pukuotukai jauciasi, ar ju racionas ivairus, ar vitaminu pakankamai ir ne kam kitam spresti ir rasyti, kad BUTINAI reikia atskirti patele nuo patino.. Vienos tiesos nebuna, kad ir del maitinimo, mano sinsai megsta vienos firmos granules, Iros sinsai galbut kitos, Luko gal dar kitokias, nu ir kuris musu geriau jas maitina вопрос Kartais nebutinai firma ar kaina atitinka kokybe. Cia dar daug daug ivairiausiu situaciju buvo, bet neverta plestis, nes kai kas kai kam lenda be muilo giliai giliai, bet kaip pati sakei, jau tokia moteru prigimtis я ни в чем не виноват я ни в чем не виноват
Blondi
chinshole
chinshole

Сообщение  /  PranesimasДобавлено / Parasyta: Вт / Antr. Фев / 02 21, 2012 10:56 pm    Заголовок сообщения / Pranesimo tema: Ответить с цитатой  /  Atsakyti su citata

Aš niekur ir niekam nelendu. Tiesiog turiu savo nuomonę, kuri tam tikrais atvejais sutampa su kitų žmonių. Tarp kitko ne visada su tų pačių я ни в чем не виноват
Dėl šinšilų veisimosi dažnumo Jums čia iš praktikos geriau matosi, tačiau žinau, kad pas kitų gyvūnų tai gali liūdnai baigtis ir aš ne už ką daugiau nerizikuočiau savo augintinių sveikata, o juolabiau gyvybe. Pas manęs iš graužikų, tik degų buvo palikuonių atsivedę, tai nieko gero iš antros vados iš eilės nebuvo - gimė per silpni (kas būna tokiu atveju, manau, žinot). Papūgoms pavyzdžiui irgi galima turėti tik 2 vadas iš eilės, nes netenka daug vitaminų, mineralinių medžiagų, o paskui būtina minimum pusės metų pertrauka, aš laikau net gi ilgesnę pertrauką, nes nenoriu ne už ką rizikuoti savo augintiniais... Per daug skaudu jų netekti, ypač, kai žinai, kad to galėjo nebūti, jei tik nepadarytum tokių lemtingų klaidų.... Kartais tikrai atrodo, kad nieko nebus. Na bet o jeigu?Kam rizikuoti?
Dėl mitybos aš jau sakiau aš turiu nuomonę, kad ne visada brangiausi lygu geriausi. Aš linkusi labiau nagrinėti sudėtį, o ne firmą. Ne veltui tarkim iš papūgiško maisto firmos VitaKraft man nepatinka beveik niekas.Nes kaina didelė, o sudėtis man neįtinka.Na nes kai nuperki už pvz už 20 lt ir pusę išmeti, tai tikrai man toks variantas netinka. Tad maistą aš renku labai atidžiai, dažnai kažką išimu, kažką pridedu. tačiau žinoma stengdamasi duoti geriausią už pigiau jei tai įmanoma. Nes esu iš tų, kuriems kiekvienas litas labai svarbus ir neleidžiu sau švaistytis veltui.
Ai tarp kitko geriau nelyginkim šinšilų su moterų gimdymu.....Daugumai moterų net su didesniu tarpu pagimdžius antrą vaiką, o kai kurioms net pirmą sveikata sustreikoja taip, kad net baisu....
Gal pakankamai parodžiau, kad tiesiog turiu argumentuotą nuomonę, o ne kažkur neriu? Nes jei ne galiu pratesti улыбка
Ai ir dar aš džiaugiuosi visais šinšiliukais, nesvarbu ar iš pirmos, ar trečios vados. Tik kai tai ne pirma vada dar papildomai pasidžiaugiu, kad viskas taip gerai baigėsi....Nes puikiai žinau, kad jau po pirmo atsivedimo, maitinimo gyvūnėliai netenka daug naudingų medžiagų, o atsistato jos ne taip greit, todėl kartais kol neįsitikini, kad viskas gerai viduje taip neramu darosi....Nes pergyvenu ne tik dėl savo, bet ir dėl svetimų augintinių...Ot keista savybė....
na ir prirašiau...tikiuos kas ras kantrybės perskaityt краснею
Начать новую тему  /  Rasyti nauja pranesima   Ответить на тему  /  Atsakyti i pranesima    Список форумов / Forumu sarasas - Шиншилья НОРА - Šinšilų OLA - Chins HOLE -> Jūsų pasiūlymai Часовой пояс / Visos datos yra: GMT + 2
Страница / Puslapis 1 из / is 1

Перейти / Pereiti: